HESABIM
Üye Ol

Uyuşturucuyu Ağrı’da Bitireceğiz!

Son zamanlarda yapmış olduğu açıklamalarla dikkatlerini üzerine çeken Vatanperver Gençlik Teşkilatı bu kezde uyuşturucu batağına batmış gençleri kurtarmak için basın açıklaması düzenleyecek. Ağrı’da uyuşturucuyu bitireceğiz sloganı ile harekete geçen Vatanperver Gençlik Teşkilatı sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamalarda şu ifadelere yer verdi; “Cuma günü saat 19.30 da Hz. Ömer çarşısında uyuşturucuyla mücadele hakkında Vatanperver Gençlik Teşkilatı...

Haberin Tarihi: Temmuz 5, 2017 - Okunma Sayısı:448 defa okundu.

Son zamanlarda yapmış olduğu açıklamalarla dikkatlerini üzerine çeken Vatanperver Gençlik Teşkilatı bu kezde uyuşturucu batağına batmış gençleri kurtarmak için basın açıklaması düzenleyecek.

Ağrı’da uyuşturucuyu bitireceğiz sloganı ile harekete geçen Vatanperver Gençlik Teşkilatı sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamalarda şu ifadelere yer verdi; “Cuma günü saat 19.30 da Hz. Ömer çarşısında uyuşturucuyla mücadele hakkında Vatanperver Gençlik Teşkilatı olarak basın açıklaması yapacağız tüm değerli ağrı halkımız davetlidir. Uyuşturucuyu Ağrı’da bitireceğiz.” dedi.


Haber: Hakan ARSLAN

Bir Yorum Yazın