HESABIM
Üye Ol

TAŞLIÇAY YATILI BÖLGE ORTAOKULUN’DAN BİR İLK DAHA

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, Ağrı’da Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından büyük emeklerle Taşlıçay ilçesine getirilen, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Sanatçıları, Bugün Taşlıçay Atatürk Kültür Salonun’da konser verdiler. İlçe Kaymakamı Sayın Enver ÖZDERİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet KAYA ve kurum amirlerinin katılımıyla iki seans halinde önce ilkokul ve ortaokul öğrencilerine daha sonra lise ve kurum...

Haberin Tarihi: Mayıs 12, 2017 - Okunma Sayısı:509 defa okundu.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, Ağrı’da

Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından büyük emeklerle Taşlıçay ilçesine getirilen, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Sanatçıları, Bugün Taşlıçay Atatürk Kültür Salonun’da konser verdiler.

İlçe Kaymakamı Sayın Enver ÖZDERİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet KAYA ve kurum amirlerinin katılımıyla iki seans halinde önce ilkokul ve ortaokul öğrencilerine daha sonra lise ve kurum amirlerine sanatın inceliklerini sergilediler.
Öğrenci ve Sanatçılar arasında sanata dair kaynaşmanın örneği gösterilirken, Belki de ilk defa bir enstrüman gören öğrenciler dokunarak ve çalmaya çalışarak hayatlarına tatlı birer anı kattılar.

Taşlıçay İlçe Kaymakamı ÖZDERİN, Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Tahsin GÖKSU’yu ve yönetimini katkılarından, çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Programın ardından, Taşlıçay ilçesini sanatlarıyla renklendiren İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Sanatçıları; Kemanda Gündüz ÖĞÜT ve Banu ÖNER YENİLMEZ, Viyolada Hande TABAN, Viyolonsel de Murat ALKAN’a plaket taktim edilerek, toplu fotoğraflar çekildi. 

Bir Yorum Yazın