HESABIM
Üye Ol

Taşlıçay Kaymakam’lığına Enver ÖZDERİN Atandı

Taşlıçay Kaymakam’lığına Enver ÖZDERİN Atandı, Taşlıçay Kaymakamı Ejder Demirin Ağrı Vali yardımcılığına atanması ve yayınlanan kararname ile Taşlıçay Kaymakamlığına İnönü Kaymakamı Enver ÖZDERİN atandı. 1983 yılında Çanakkale ili Biga ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Biga’da tamamladı. 2006 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2007 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakamlık...

Haberin Tarihi: Aralık 8, 2016 - Okunma Sayısı:903 defa okundu.

Taşlıçay Kaymakam’lığına Enver ÖZDERİN Atandı, Taşlıçay Kaymakamı Ejder Demirin Ağrı Vali yardımcılığına atanması ve yayınlanan kararname ile Taşlıçay Kaymakamlığına İnönü Kaymakamı Enver ÖZDERİN atandı.
1983 yılında Çanakkale ili Biga ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Biga’da tamamladı. 2006 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2007 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakamlık sınavını kazanarak Çanakkale Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Bilecik / Yenipazar ve Eskişehir / Mihalıççık ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. 1 yıl süreyle İngiltere’de dil eğitimi ve kamu yönetimi incelemesinde bulundu. Kırklareli / Kofçaz ve Gümüşhane / Kürtün Kaymakamlığı’nda Kaymakamlık görevlerinde bulunan Sayın Özderin iyi derecede İngilizce bilmektedir. Kaymakamımız Sn. Enver Özderin  Matematik öğretmeni Meltem Özderin hanımefendi ile evlidir.

Bir Yorum Yazın