HESABIM
Üye Ol

Taşlıçay Kaymakamı Özderin Köyleri Ziyaret Etti

Taşlıçay Kaymakamı Enver ÖZDERİN, ilçeyi tanımak ve köylerin sorunlarını, ihtiyaçlarını yerinde görmek için köy ziyaretlerinde bulundu.  Kumlubucak, Taşteker, Yukarı Esen, Aşağı Esen, Bayıraltı ve Geçitveren köylerine yapılan ziyaretlerde muhtarlarla görüşen Kaymakamımız, vatandaşlardan köylerin sorunları hakkında yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Özderin ziyaret ettiği köylerde hasta yaşlı vatandaşlarımızın evlerine konuk olarak hal ve hatırlarını sordu. Kaymakamımızın köylerine...

Haberin Tarihi: Ocak 29, 2017 - Okunma Sayısı:1836 defa okundu.
Taşlıçay Kaymakamı Enver ÖZDERİN, ilçeyi tanımak ve köylerin sorunlarını, ihtiyaçlarını yerinde görmek için köy ziyaretlerinde bulundu.
 Kumlubucak, Taşteker, Yukarı Esen, Aşağı Esen, Bayıraltı ve Geçitveren köylerine yapılan ziyaretlerde muhtarlarla görüşen Kaymakamımız, vatandaşlardan köylerin sorunları hakkında yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.
Özderin ziyaret ettiği köylerde hasta yaşlı vatandaşlarımızın evlerine konuk olarak hal ve hatırlarını sordu. Kaymakamımızın köylerine yaptığı ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren köy halkı, kendilerine teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın