HESABIM
Üye Ol

TAŞLIÇAY KAYMAKAMI, MUHTARLARLA TOPLANTI DÜZENLEDİ

Özderin Başkanlığında Muhtarlar Toplantısı Yapıldı Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin başkanlığında Atatürk Kültür Salonunda ilçenin sorunlarını hakkında karşılıklı bilgi alışverişi yapmak üzere muhtarlar ve kurum müdürleri ile bir araya geldi. Yapılan toplantıda merkez ve köylerin sorunları hakkında muhtarlar ihtiyaç ve sorunlarını dile getirdi.Bu sorunlar için çözüm yolları hakkında kurum müdürleriyle karşılıklı olarak istişare yapıldı. Toplantı hakkında...

Haberin Tarihi: Şubat 17, 2017 - Okunma Sayısı:776 defa okundu.

Özderin Başkanlığında Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin başkanlığında Atatürk Kültür Salonunda ilçenin sorunlarını hakkında karşılıklı bilgi alışverişi yapmak üzere muhtarlar ve kurum müdürleri ile bir araya geldi.

Yapılan toplantıda merkez ve köylerin sorunları hakkında muhtarlar ihtiyaç ve sorunlarını dile getirdi.Bu sorunlar için çözüm yolları hakkında kurum müdürleriyle karşılıklı olarak istişare yapıldı.

Toplantı hakkında bilgi veren Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin “İdari şube başkanlarımız ve muhtarlarımızla birlikte bir toplantı yapmaktayız.

5440 sayılı kanun gereği yapmamız gereken yasal bir toplantıdır. Bu toplantıda uyulması gereken kurallar, yapılması gereken işler, koordinasyonun gerektiği hususlarda bilgilendirmelerde bulunuldu. Muhtarların sorunları ve idari konular görüşüldü. İdari işlerin dışında güncel gelişen konular hakkında uyarılarda bulunuldu.”Muhtarlar ise Kaymakam Özderin’e teşekkür ederek, bu tarz toplantıların verimli olduğunu ve belli aralıklarla tekrar edilmesini istediklerini belirttiler.

Bir Yorum Yazın