HESABIM
Üye Ol

TAŞLIÇAY BELEDİYESİNDEN EVET KAMPANYASI

Taşlıçay Belediyesine bugün asılan pankartla, Milli Birliğe, Kardeşliğe Evet, Aydınlık bir Türkiye için Evet sloganlı pankart asıldı. Taşlıçay ilçe belediye başkanı İsmail Taşdemir Ülkemizin geleceğini düşünmek isteyen vatanına sahip çıkmak isteyen herkesin evet diyeceğini belirterek Ağrı ve ilçelerinde yüksek bir Evet farkının olacağını söyledi. Taşdemir AK parti iktidarlık döneminde Ülkenin bir devrim yaşadığını Türkiyenin her...

Haberin Tarihi: Şubat 21, 2017 - Okunma Sayısı:688 defa okundu.

Taşlıçay Belediyesine bugün asılan pankartla, Milli Birliğe, Kardeşliğe Evet, Aydınlık bir Türkiye için Evet sloganlı pankart asıldı.

Taşlıçay ilçe belediye başkanı İsmail Taşdemir Ülkemizin geleceğini düşünmek isteyen vatanına sahip çıkmak isteyen herkesin evet diyeceğini belirterek Ağrı ve ilçelerinde yüksek bir Evet farkının olacağını söyledi.
Taşdemir AK parti iktidarlık döneminde Ülkenin bir devrim yaşadığını Türkiyenin her il ve ilçesine inanılmaz yatırımlar yapıldığı dolayısıyla, Herkesin bu kampanyada elinden gelenin fazlasıyla çalışması gerektiğini belirten Taşdemir, Taşlıçay ilçesinden çok ciddi bir destek beklediğini ve büyük bir başarı hedeflediğini söyledi.

Bir Yorum Yazın