HESABIM
Üye Ol

Taşlıçay Başhekimliği’ne Kaya Atandı

Dr.Ömer durak’dan sonra boşalan Taşlıçay Devlet Hastahanesi Başhekimliğine Dr. Dilek Kaya Atandı. Aslen Bursa’lı olan Kaya 1989 Eskişehir doğumludur. İlk Görev yeri olan Kütahya Tavşanlı devlet Hastahane’si acil hekimliği ardından Taşlıçay Devlet Hastahanesi Acil hekimliğine daha sonra ise Taşlıçay Başhekimliğine atanmıştır . Kaya’nın ilk icraatlarından bir tanesi olan Taşlıçay yatan hasta servis bölümünün açılması ilçe...

Haberin Tarihi: Şubat 14, 2017 - Okunma Sayısı:1298 defa okundu.

Dr.Ömer durak’dan sonra boşalan Taşlıçay Devlet Hastahanesi Başhekimliğine Dr. Dilek Kaya Atandı. Aslen Bursa’lı olan Kaya 1989 Eskişehir doğumludur.

İlk Görev yeri olan Kütahya Tavşanlı devlet Hastahane’si acil hekimliği ardından Taşlıçay Devlet Hastahanesi Acil hekimliğine daha sonra ise Taşlıçay Başhekimliğine atanmıştır .

Kaya’nın ilk icraatlarından bir tanesi olan Taşlıçay yatan hasta servis bölümünün açılması ilçe halkı tarafından taktir edildi. İlk etapta 10 yataklı olan servis ilçe halkının taleplerine göre büyütülecekdir.

Başhekim dr.Dilek Kaya ayrıca ilçede eksik olan çocuk polikniği ve dahilliye polinikliğinide açmayı planladıklarını belirti.

Bir Yorum Yazın