HESABIM
Üye Ol

SAYIN ATALAY’A YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ

Ağrı bölgesine büyük emeği olan değerli büyüğümüz sayın Abdullah Atala’ya bazı yayın organları tarafından yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor, ilgili şahıslar hakkında yasal işlem başlatılmasını istiyoruz. Hemşehrimiz ve değerli insan sayın Atalay yalnız olmadığı gibi şahsı ve yapısı ile çelişen ithamlarda bulunulması, Başta biz Taşlıçay Halkını ve Ağrı halkını derinden üzmüştür. Bu çıkar doğrultu çalışan basın...

Haberin Tarihi: Şubat 3, 2017 - Okunma Sayısı:1179 defa okundu.

Ağrı bölgesine büyük emeği olan değerli büyüğümüz sayın Abdullah Atala’ya bazı yayın organları tarafından yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor, ilgili şahıslar hakkında yasal işlem başlatılmasını istiyoruz.

Hemşehrimiz ve değerli insan sayın Atalay yalnız olmadığı gibi şahsı ve yapısı ile çelişen ithamlarda bulunulması, Başta biz Taşlıçay Halkını ve Ağrı halkını derinden üzmüştür. Bu çıkar doğrultu çalışan basın kuruluşlarını iyi tanıyor,  özgeçmişlerini iyi biliyoruz.

Sayın Atalay’a yapılan bu çirkef ve çıkar doğrultulu saldırıyı tekrar kınıyor, kendisine daha nice başarılar dilliyoruz.

Hüseyin Arslan
Taşlıçay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı

Bir Yorum Yazın