HESABIM
Üye Ol

Ola Hani kablo, Elektrikçi ile Amca’nın Tartışması

Ola Hani kablo, Elektrikçi ile Amca’nın Tartışması Ağrı’nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyoduk köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntü sosyal medya da kısa süre içinde binlerde tıklanma aldı. Büyük beğeni toplayan Köy’lü vatandaş ile kaçak elektrik kontrol ekibi arasındaki komik tartışma fenomen olmaya aday gösterildi. Videoda Elektrik sayacının çalındığını iddia...

Haberin Tarihi: Temmuz 6, 2017 - Okunma Sayısı:927 defa okundu.

Ola Hani kablo, Elektrikçi ile Amca’nın Tartışması

Ağrı’nın Taşlıçay ilçesine Bağlı Gözücü Köyünde kaçak elektrik kontrol ekibinin periyoduk köy kontrolleri sırasında çekilen bir görüntü sosyal medya da kısa süre
içinde binlerde tıklanma aldı. Büyük beğeni toplayan Köy’lü vatandaş ile kaçak elektrik kontrol ekibi arasındaki komik tartışma fenomen olmaya aday gösterildi.

Videoda Elektrik sayacının çalındığını iddia eden köylü vatandaş, Kaçak kontrol ebini ikna etmek için elinden geleni yapıyor.
İddialara göre kısa süre önce İstanbul’a tedavi olmak için giden C.T adlı vatandaş köyüne geri döndüğünde elektrik sayacını ve kablosunun çalındığını iddia ediyor.
Bu durumu kaçak elektrik kontrol ekibine; “Ola Hani Pano, Ola Hani Saat, Ola Hani Kablo….” diyerek isyan etti. Durumu anlamaya çalışan Kaçak elektrik kontrol ekibinin ne zorluklar çektiği bir kez daha gözlemlendi.

Bir Yorum Yazın