HESABIM
Üye Ol

Elleri Öpülesi Öğretmenler

Ağrı’nın Taşlıçay ilçesin de Taşlıçay Anadolu lise’si öğretmenleri örnek bir çalışmaya imza attılar. Taşlıçay Anadolu Lisesi öğretmenleri 2016-2017 eğitim, öğretim dönemlerinde eskimiş yıpranmış, masaları kendi imkanlarıyla onarıp, boyatıyorlar. Adeta bir marangoz atölyesini anımsatan çalışmalarda, eskimiş masaları traş eden öğretmenler daha sonra masaları zımparadan geçiriyorlar, en son ise bu masalar, bayan öğretmenlerin elleri ile verniklenerek kurutulmaya...

Haberin Tarihi: Haziran 7, 2017 - Okunma Sayısı:1107 defa okundu.

Ağrı’nın Taşlıçay ilçesin de Taşlıçay Anadolu lise’si öğretmenleri örnek bir çalışmaya imza attılar.

Taşlıçay Anadolu Lisesi öğretmenleri 2016-2017 eğitim, öğretim dönemlerinde eskimiş yıpranmış, masaları kendi imkanlarıyla onarıp, boyatıyorlar.
Adeta bir marangoz atölyesini anımsatan çalışmalarda, eskimiş masaları traş eden öğretmenler daha sonra masaları zımparadan geçiriyorlar, en son ise bu masalar, bayan öğretmenlerin elleri ile verniklenerek kurutulmaya bırakılıyor.

540 kişilik okulun neredeyse tüm sıralarını onaran elleri öpülesi öğretmenler, 2017-2018 Eğitim ve öğretim yılı için hazırlıklar yapıyorlar.

Haber: Hakan ARSLAN


 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Fatih
    7 Haziran 2017 11:36 pm Kullanıcı Profili

    Başta okul müdürü olmak üzere tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Gerçekten örnek bir davranış. Taşlıçay Anadolu Lisesi için bu çalışma ilk değil. Her alanda varlığını hissettiren okulumuzu gururla izlemeye devam ediyoruz. Van’dan yürek dolusu selam ve sevgilerle…

Bir Yorum Yazın