HESABIM
Üye Ol

Doğubeyazıt Belediyesi Tarafından İshakpaşa Sarayın’da İftar Yemeği Verildi!

Doğubeyazıt Belediye Başkanı Ulaş AKHAN iftar yemeği verdi. Doğubeyazıt belediye başkanı Akhan İshak Paşa Sarayında iftar yemeği verdi. İshak Paşa Sarayında yapılan iftar yemeğine yaklaşık olarak 350 den fazla kişi katıldı. Doğubeyazıt belediye başkanı Ulaş AKHAN “İshak Paşa Sarayında yapmış olduğumuz yemek ve iftar bu yıl ilk oldu, bundan sora ki senelerde elimizden gelen imkanlar...

Haberin Tarihi: Haziran 17, 2017 - Okunma Sayısı:339 defa okundu.

Doğubeyazıt Belediye Başkanı Ulaş AKHAN iftar yemeği verdi.

Doğubeyazıt belediye başkanı Akhan İshak Paşa Sarayında iftar yemeği verdi. İshak Paşa Sarayında yapılan iftar yemeğine yaklaşık olarak 350 den fazla kişi katıldı.

Doğubeyazıt belediye başkanı Ulaş AKHAN “İshak Paşa Sarayında yapmış olduğumuz yemek ve iftar bu yıl ilk oldu, bundan sora ki senelerde elimizden gelen imkanlar doğrultusunda her yıl yapmayı planlıyoruz. Bunu İlçemizde geleneksel hale getirmek istiyoruz katılan herkese teşekkür ederim İlçe halkı ve katılımcılar bizlere onur yaşattılar. Ramazan ayının güzelliklerini bizde İshak Paşa Sarayın da bu güzel manzarayı görmek ve yaşayarak İlçe halkının kaynaşması belediye ve vatandaşla içli dişli olarak daha güzel yarınlar için hep beraber olalım istedik” dedi.


Haber: Hakan ARSLAN

Bir Yorum Yazın