HESABIM
Üye Ol

DİYADİN´DE ÖZYAŞAM KAPLICASI İLGİ GÖRÜYOR

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde havaların ısınması ile birlikte kaplıcalara yoğun ilgi başladı. Kaplıcaların açılması ile birlikte gelen vatandaşlar ve çocuklar hem eğleniyorlar hem de şifalı sulardan yararlanıyorlar. Diyadin ilçesinde etkili hizmet veren kaplıcalardan, Öz yaşam kaplıcaları lüks pansiyon odaları ve kişiye özel havuzlarıyla hizmet vermektedir. Öz Yaşam kaplıcaları diyadinin en güzel ve etkili kaplıca suyuna sahip...

Haberin Tarihi: Mayıs 21, 2017 - Okunma Sayısı:382 defa okundu.

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde havaların ısınması ile birlikte kaplıcalara yoğun ilgi başladı.

Kaplıcaların açılması ile birlikte gelen vatandaşlar ve çocuklar hem eğleniyorlar hem de şifalı sulardan yararlanıyorlar.

Diyadin ilçesinde etkili hizmet veren kaplıcalardan, Öz yaşam kaplıcaları lüks pansiyon odaları ve kişiye özel havuzlarıyla hizmet vermektedir. Öz Yaşam kaplıcaları diyadinin en güzel ve etkili kaplıca suyuna sahip olmaktadır. Öz yaşam kaplıcalarına ulaşmak için 0532 625 7504 numaradan ulaşabilirsiniz.

Ailenizle keyifli bir hafta sonu yaşamak için bu kaplıcaları mutlaka görmeniz gerekiyor.
buraya gelen çocuklar için özel yapılan havuzların da mevcut olması daha da ilgi görüyor.
Hafta sonları genelde Ağrı ve diğer illerden, Diyadin’deki kaplıcaya gelen vatandaşlar burada hem ailece mangal keyfi yapıyorlar, hem de sıcaklığı 78 dereceye ulaşan kaplıcaların tadını çıkarıyorlar.

Bir Yorum Yazın