HESABIM
Üye Ol

Aydemir İlçe Başkanlığını Açıkladı

Ak Parti cephesinde uzun süredir beklenen değişim nihayet başlıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın metal yorgunluğu var dediği ve değişimi açıkça dile getirdiği teşkilat revizyonu ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Taşlıçay ilçesinde Ak Parti İlçe başkanlıkları için başvuruların başladığı bu süreçte ilçeye en çok fayda sağlayacak adayın bulunması için kolların sıvandığı bu süreçte farklı aşiretlerden ve farklı isimlerden...

Haberin Tarihi: Ağustos 8, 2017 - Okunma Sayısı:1836 defa okundu.

Ak Parti cephesinde uzun süredir beklenen değişim nihayet başlıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın metal yorgunluğu var dediği ve değişimi açıkça dile getirdiği teşkilat revizyonu ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor.

Taşlıçay ilçesinde Ak Parti İlçe başkanlıkları için başvuruların başladığı bu süreçte ilçeye en çok fayda sağlayacak adayın bulunması için kolların sıvandığı bu süreçte farklı aşiretlerden ve farklı isimlerden aday adayları başvurmaya devam ediyor.
Bu adaylar arasında bulunan Turan Aydemir, Kendisi mevcut yönetimde görev almakla birlikte ilçede ticaret ve esnaflık kimliği ile tanınıyor.

Taşlıçay Ak Parti ilçe teşkilat başkanlık görevini yürüten Aydemir;  “ilçede siyasetin daha etkin yapılması, Ak Partinin yatırımlarından ilçemizin daha fazla faydalanması için bende aday olmaya karar verdim.” dedi.

Bir Yorum Yazın