HESABIM
Üye Ol

Ayakları Kırık Yürüyemeyen Köpeğe Vatandaş Sahip Çıktı

Ağrının Taşlıçay ilçesinde ayakları kırık, yürüyemeyen ve yüksek enfeksiyona maruz kalan köpeğe hayvan severler sahip çıktı. Taşlıçay ilçesinin hürriyet mahallesin de iki ayağı kırık olan köpeğin videosunu sosyal medyada paylaşan İsmail Kaya adlı vatandaşa hayvan severlerden büyük destek geldi. Binlerce kişi tarafından sosyal medyada paylaşılan çaresiz köpeğin videosu, kısa süre içerisinde hayvan severler derneklerine ulaştı....

Haberin Tarihi: Haziran 16, 2017 - Okunma Sayısı:447 defa okundu.

Ağrının Taşlıçay ilçesinde ayakları kırık, yürüyemeyen ve yüksek enfeksiyona maruz kalan köpeğe hayvan severler sahip çıktı.

Taşlıçay ilçesinin hürriyet mahallesin de iki ayağı kırık olan köpeğin videosunu sosyal medyada paylaşan İsmail Kaya adlı vatandaşa hayvan severlerden büyük destek geldi.
Binlerce kişi tarafından sosyal medyada paylaşılan çaresiz köpeğin videosu, kısa süre içerisinde hayvan severler derneklerine ulaştı.
Acı içinde kıvranan ve yürüyemeyen köpek için, Adana hayvan severler derneği, Ağrı’da özel bir veteriner görevlendirerek tedavisini üstlendi.

Duyarlı davranışından dolayı İsmail kaya’yı tebrik eden Adana hayvan severler derneği, köpeğin tedavi süresini yakından takip etti. Yaklaşık 3 hafta gibi bir sürede iyileşen köpeğin son halini İsmail kaya yine sosyal medya hesabından paylaşarak tüm duyarlı vatandaşlara teşekkür etti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

 

 

 

 

 

 


Haber: Hakan ARSLAN

Bir Yorum Yazın