HESABIM
Üye Ol

Ağrı’da Soğuk Hava: Eksi 19

Ağrı’da Soğuk Hava: Eksi 19 Doğu Anadolu Bölgesi’nde gece en düşük Hava sıcaklığı, sıfırın altında 19 dereceyle Ağrı’da ölçüldü.Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, bölge genelinde havanın parçalı çok bulutlu, Ardahan ve kuzey kesimlerde ise kısa süreli ve hafif Kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.Sıcaklığın mevsim normallerinin altında seyredeceği bölgede rüzgarın değişik yönlerden hafif, Erzincan...

Haberin Tarihi: Aralık 8, 2016 - Okunma Sayısı:782 defa okundu.

Ağrı’da Soğuk Hava: Eksi 19

Doğu Anadolu Bölgesi’nde gece en düşük Hava sıcaklığı, sıfırın altında 19 dereceyle Ağrı’da ölçüldü.Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, bölge genelinde havanın parçalı çok bulutlu, Ardahan ve kuzey kesimlerde ise kısa süreli ve hafif Kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.Sıcaklığın mevsim normallerinin altında seyredeceği bölgede rüzgarın değişik yönlerden hafif, Erzincan ve Iğdır’da batılı yönlerden zaman zaman orta kuvvette esmesi bekleniyor.
Bölgede gece en düşük hava sıcaklığı, sıfırın altında olmak üzere Ağrı’da 19, Ardahan’da 16, Erzurum’da 13, Kars’ta 11, Erzincan’da 7, Tunceli’de 6 ve Iğdır’da 5 derece olarak kaydedildi.

Bir Yorum Yazın