HESABIM
Üye Ol

Ağrı’da Kayaklı Koşu Milli Takım Kampı Sürüyor

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Cemil Budak, Ağrı’da kampa giren Türkiye Kayak Federasyonun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Yıldızlar Kız-Erkek Kayaklı Koşu Milli Takımını ziyaret etti. Milli sporcularla yakından ilgilenen Budak, Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar’a ve teknik kuruluna Yıldızlar Kız-Erkek Kayaklı Koşu Milli Takım kampını Ağrı’ya vermesinden dolayı teşekkür...

Haberin Tarihi: Temmuz 21, 2017 - Okunma Sayısı:45 defa okundu.


Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Cemil Budak, Ağrı’da kampa giren Türkiye Kayak Federasyonun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Yıldızlar Kız-Erkek Kayaklı Koşu Milli Takımını ziyaret etti.

Milli sporcularla yakından ilgilenen Budak, Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar’a ve teknik kuruluna Yıldızlar Kız-Erkek Kayaklı Koşu Milli Takım kampını Ağrı’ya vermesinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Her türlü desteği vereceklerini belirten Budak, “İlimizde geçireceğiniz süreç içerisinde her türlü desteği sizlere vereceğiz. Her türlü sorununuzda yanınızda olacağız. Milli takım kampında ve önünüzdeki spor hayatınızda başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın