HESABIM
Üye Ol

Ağrı Ulaştırma Bakanı Arslan Ağrı’da

Ulaştırma Bakanı Arslan Ağrı’da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ağrı ve Kahramanmaraş belediyeleri tarafından ortaklaşa düzenlenen kardeş belediyeler iftar programına katıldı. Özel uçakla Ağrı Ahmedi Hani Hava Limanına gelen Bakan Ahmet Arslan ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı Kan’ı, alanda Vali ve Belediye Başkan Vekili Musa Işın, İl Emniyet Müdürü Kenan...

Haberin Tarihi: Haziran 17, 2017 - Okunma Sayısı:54 defa okundu.


Ulaştırma Bakanı Arslan Ağrı’da

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ağrı ve Kahramanmaraş belediyeleri tarafından ortaklaşa düzenlenen kardeş belediyeler iftar programına katıldı.

Özel uçakla Ağrı Ahmedi Hani Hava Limanına gelen Bakan Ahmet Arslan ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı Kan’ı, alanda Vali ve Belediye Başkan Vekili Musa Işın, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, İl Jandarma Komutanı Albay Coşkun Sel ve vatandaşlar karşıladı. Vali Musa Işın’ı makamında ziyaret eden Aslan, şunları söyledi:

“Gönül Köprüsü adı altında, programa uygun olarak gönül köprülerini güçlendirerek hasbihal edeceğiz. Hükümet olarak Ağrı’ya hassasiyetimiz belli. Bölge insanı olarak biz gerek Cumhurbaşkanımıza gerekse Başbakanımıza teşekkürlerimizi bir kere daha iletelim. Bize verilen sorumluluk çerçevesinde diğer illerde olduğu gibi Ağrı’da insanımızı ulaşabilir ve erişebilir hale getirmek adına biz her türlü gayretin içerisindeyiz.”

Vali Işın ile görüşmenin ardından Bakan Ahmet Arslan, Cumhuriyet Caddesinde verilen iftar programına katıldı.

Bir Yorum Yazın