HESABIM
Üye Ol

Ağrı İl Emniyet Müdürü Yıldız’dan Başkan Taşdemir’e Ziyaret

Ağrı İl Emniyet Müdürü Yıldız’dan Başkan Taşdemir’e Ziyaret Ağrı İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir’i makamında ziyaret etti. Başkan Taşdemir, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, “Emniyet mensuplarımıza her zaman şükran borçluyuz. Emniyet teşkilatımız ile bizler halkımızın rahatı ve huzuru için çalışıyoruz. Bu konuda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerimize...

Haberin Tarihi: Şubat 21, 2017 - Okunma Sayısı:548 defa okundu.

Ağrı İl Emniyet Müdürü Yıldız’dan Başkan Taşdemir’e Ziyaret

Ağrı İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir’i makamında ziyaret etti. Başkan Taşdemir, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, “Emniyet mensuplarımıza her zaman şükran borçluyuz. Emniyet teşkilatımız ile bizler halkımızın rahatı ve huzuru için çalışıyoruz. Bu konuda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız’da, Taşlıçay Belediyesinin başarılı çalışmalarının bundan sonra da devam etmesi dileğinde bulundu ve “Emniyet teşkilatı olarak bizlere bu konuda bir görev düşerse her zaman desteğe hazırız” diye konuştu.Belediye Başkanı İsmail Taşdemir ziyaret sonrasında İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız’a ziyaretlerinin anısına Taşlıçay Halı Dokuma Atölyesinde yapılan el dokuma kilim hediye etti.

Bir Yorum Yazın