HESABIM
Üye Ol

15 Temmuz Güreş Turnuvası

Ağrı, Ardahan, Erzincan ve Iğdır’da “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi. – Erzincan Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde de etkinlikler kapsamında Üzümlü Spor Salonu’nda, 90 sporcunun katılımıyla “15 Temmuz Güreş Turnuvası” düzenlendi. İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünce organize edilen turnuvada, çeşitli kategorilerdeki güreşçiler birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. Müsabakaları, Üzümlü Kaymakamı Fatih...

Haberin Tarihi: Temmuz 15, 2017 - Okunma Sayısı:21 defa okundu.


Ağrı, Ardahan, Erzincan ve Iğdır’da “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi.

– Erzincan

Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde de etkinlikler kapsamında Üzümlü Spor Salonu’nda, 90 sporcunun katılımıyla “15 Temmuz Güreş Turnuvası” düzenlendi.

İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünce organize edilen turnuvada, çeşitli kategorilerdeki güreşçiler birbirleriyle kıyasıya mücadele etti.

Müsabakaları, Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, Üzümlü Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Selami Sezer, Üzümlü İlçe Emniyet Amiri Özcan Hurşitoğlu, AK Parti Üzümlü İlçe Başkanı Selami Karatepe ve çeşitli kurumların yöneticileri ile vatandaşlar izledi.

Turnuva, dereceye giren güreşçilere ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.

Bir Yorum Yazın