HESABIM
Üye Ol

Ağrı Gizli Arşiv Çetesi Bulundu

Ağrı ilinde uzun süredir insanları birbirine düşüren Ağrı Gizli Arşiv @agrigizliarsiz; namustan, onurdan yoksun, şizofreni tavırlı, devletçi görünüp kurumlar da hırsızlık yapan, Doğubayazıt Devlet Hastanesine 150 bin tl ‘lik Sahte windows lisans veren, Ağrı Halk Sağlığı Laboratuvarına 30 Bin Tl’lik başka kuruma ait sunucu bilgisayar satan, Taşlıçay Devlet Hastanesine 14 bin tl’lik sahte windosw lisansı...

Haberin Tarihi: Temmuz 21, 2017 - Okunma Sayısı:796 defa okundu.

Ağrı ilinde uzun süredir insanları birbirine düşüren Ağrı Gizli Arşiv @agrigizliarsiz; namustan, onurdan yoksun, şizofreni tavırlı, devletçi görünüp kurumlar da hırsızlık yapan, Doğubayazıt Devlet Hastanesine 150 bin tl ‘lik Sahte windows lisans veren, Ağrı Halk Sağlığı Laboratuvarına 30 Bin Tl’lik başka kuruma ait sunucu bilgisayar satan, Taşlıçay Devlet Hastanesine 14 bin tl’lik sahte windosw lisansı satan, Ağrı HDP Milletvekili Leyla Zana’nın Facebook Sayfasını yöneten, Aracını perte çıkarmak için Vinçle hava kaldırıp yere tekrar tekrar çarptıran, Taşlıçay Devlet Hastanesine her ay 5 Bin Tl’lik yapmadığı halde bakım onarım parası alan, Kendisine Nuh Tv adlı uydurma bir video yayını açıp Ağrı HDP belediyesindeyken para kopardığı iddia edilen, Fetö Dershanesinde Yetişip, Yine Fetöcüler sayesinde 2 yıllık üniversite mezunluğu ile kendisini herkese mühendis olarak tanıtan, Cebinde 1 Dolar Taşıyan, Vali ve Kaymakam isimleri kullanarak iş koparan, Radyoculardan 2,3 tl’ye radyo frekans bozucu alıp plastik silah içine yerleştirerek devlete dronsavar olarak satmak isteyen,  Ayrıca https://demirsoft.wordpress.com/2017/06/30/demirsoft-programlari-ucretsizdirdemirsoft-programlari-ucretsizdir/
bu linkte belirtildiği gibi başkasına ait kodlar olduğu iddia edilen programları çalarak Demirsoft diye kurduğu, illegal programları satarak emek hırsızlığı yapan.
Ağrı, Taşlıçay Doğumlu Hüseyin Demir olduğu, Ağrı Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Nuri Samancı Tarafından paylaşılan belgelerce tescillendi.

ğrı Gizli Arşivi yöneten ve bu soruşturması kapsamında evinin aranacağını Ağrıdaki Fetöcü polislerce kendisine ihbar edilen ve bunun üzerine kendisine ait bilgisayar, tablet ve cep telefonunu saklayarak kız kardeşine ait olan telefon, laptoop ve diğer mataryaları polise veren ardından İstanbul’a kaçarak bir ay boyunca Ö. T. ve Ü. C adlı şahıslarında evinde saklandığı iddia edilen Hüseyin Demir olduğu yine iddialar arasında.

İnsanları ideolojileri için sürekli hedef yapan, Ağrı Ak Parti Milletvekili Cesim Gökçe’yi, Ağrı Valisini  ve diğer kurum amirlerini dizginlemeye çalışan, itibarsızlaştıran, Ağrı’daki Fetö örgüt siyasetçileriyle birlikte bu hesabı yönettiği de gelen bilgiler arasında.
Yine fetönün bilişim ayağı olan demirsoft firmasının ortağı, yaptığı şu açıklamalarla gündeme gelerek hükümete karşı tüm vali ve vali yardımcılarını sivil itaatsizliğe çağıran Ömer Faruk İlhan’ın olduğuda darbeden sonra yurtdışına kaçtığı belirlenmişti.

İşte Vali ve vali yardımcılarını hükümete karşı sivil itaatsizliğe davet eden ve Demirsoft, Hüseyin demir’in otağı olan ve fetö örtüyle bağı olduğu iddia edilen tecsilli mahkeme kararı..

Biz Yazdığımız Yazının Altına Adımızı Soyadımızı Yazarız, Senin Fetöcü vatan haini olduğunu daha nasıl yazayım, konu ile ilgili savcıları göreve davet ediyorum. Bizim Gizli saklı Hesaplarla uğraşacak vaktimiz yok.

Araştırmacı- Yazar: Hüseyin Arslan

Bir Yorum Yazın