HESABIM
Üye Ol

Ağrı Emniyet Müdürlüğünden Öğrencilere Ziyaret

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce, Eğitim Öğretim Yılının İkinci Yarıyılı Açılışı Dolayısıyla Akşemsettin İlkokulu ve Ortaokulu Öğrencileri ağrı emniyetince Ziyaret Edildi.    Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüzce, polis halk kaynaşmasını sağlamak, vatandaşlarımızın özellikle küçük yaştaki öğrencilerimizin polise olumsuz ön yargısını kırmak, polisin her zaman yanlarında olduğunu göstermek, güven ve huzuru tesis etmek üzere çalışmalar yürütülmektedir. Bu...

Haberin Tarihi: Şubat 15, 2017 - Okunma Sayısı:242 defa okundu.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce, Eğitim Öğretim Yılının İkinci Yarıyılı Açılışı Dolayısıyla Akşemsettin İlkokulu ve Ortaokulu Öğrencileri ağrı emniyetince Ziyaret Edildi. 

 

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüzce, polis halk kaynaşmasını sağlamak, vatandaşlarımızın özellikle küçük yaştaki öğrencilerimizin polise olumsuz ön yargısını kırmak, polisin her zaman yanlarında olduğunu göstermek, güven ve huzuru tesis etmek üzere çalışmalar yürütülmektedir.

Bu kapsamda, eğitim öğretim yılının ikinci yarıyılı açılışı dolayısıyla Akşemsettin İlkokulu ve Ortaokulunda eğitim gören öğrencilerimiz ziyaret edildi. Öğrencilerle birlikte istiklal marşı ve bayrak törenine katılan görevliler, öğrencilere baklava ikram ederek, hatıra fotoğrafı çekildiler.

Bir Yorum Yazın